Wiedza, narzędzia, wsparcie dla przedsiębiorców i marketerów czytaj więcej

Blog

Jak pozyskać inwestora?

Jak pozyskać inwestora?

Wywiad wideo jest na dole strony, zanim jednak go obejrzysz musisz wiedzieć, że …

Historia w większości przypadków wygląda tak samo. Na początku jest ekscytacja. Wpadliśmy na pomysł, który ma szansę wypalić. Najpierw tworzymy portal, aplikację, firmę. Mijają tygodnie, miesiące. Pracujemy po nocach aż powoli z niezliczonych linijek kodu wyłania się nasza wizja.

Budujemy zespół, zbieramy pierwsze doświadczenia z pracownikami i pewnego pięknego dnia jeden z członków zespołu radośnie przekazuje nam:

„OK! Jesteśmy gotowi, możesz odpalać reklamy”

Wchodzisz na Facebooka, uruchamiasz kampanię i pod koniec dnia spoglądasz w statystyki.

W tym momencie na naszą głowę wylewa się kubeł zimnej wody ponieważ właśnie uświadomiłeś sobie, że będziesz potrzebował znacznie większego niż zakładany budżet reklamowy a reklama w mediach społecznościowych jest tylko jednym z elementów całego marketingu internetowego.

Po długiej burzy mózgów dochodzicie z członami zespołu do wspólnego pomysłu.

A może by tak… pozyskać fundusze od inwestora, anioła biznesu lub fundusz inwestycyjny?!

Jak więc pozyskać inwestora? jakie błędy popełniają najczęściej początkujący (jak i bardziej zaawansowani inwestorzy). Co robić a czego się wystrzegać?

Tego wszystkiego jak i znacznie więcej dowiesz się z poniższego wywiadu, w którym zapytałem Marka Piaska z Platinum Investors

Marek zawodowo łączy właścicieli startupów, aplikacji, e-biznesów z inwestorami, aniołami biznesu i VC (venture capital). Opowie Ci co należy zrobić aby jak najszybciej w naszej firmie pojawił się zastrzyk gotówki, który pchnie nasz projekt na wyższy poziom.

Aha.. pamiętaj aby mieć pod ręką notatnik i długopis. 3, 2, 1… zaczynamy!

Porozmawiaj z nami:
+48 223896789