Wiedza, narzędzia, wsparcie dla przedsiębiorców i marketerów czytaj więcej

Autorzy

W Akademii Expertów kierujemy się prostą zasadą: "Każdy autor musi być marketerem z potwierdzonymi wynikami". Dzięki temu materiały edukacyjne, spotkania i konsultacje prowadzone w ramach Akademii, są prowadzone wyłącznie przez 100% praktyków, którzy przekazują wiedzę zdobytą podczas licznych kampanii i działań marketingowych w Internecie.

Od kogo będziesz się uczył?

Paweł Danielewski

Założyciel Akademii, specjalizujący się w kampaniach wideo, z potwierdzonymi wynikami wygenerowanymi klientom w kwocie ponad 72 mln zł w ostatnich 4 latach.

Marek Piasek

Współwłaściciel Wolves Summit, będzie dzielił się z Tobą wiedzą zdobytą podczas licznych kampanii, które pozyskały ponad 20.000 uczestników na imprezy masowe (które sam współorganizował)

Wojciech Bizub

Wojciech jest marketerem specjalizującym się w lead generation i copywritingu. Pokaże Ci na realnych przykładach jak budować bazy klientów i generować ruch w branżach typowo lokalnych, usługowych jak i sklepach internetowych.

Marcin Godlewski

Marcin jest specjalistą ds. strategii marketingowych. Współpracuje z dużymi i znanymi markami, doradzając im najlepsze rozwiązania marketingu internetowego. Bez względu na jakim poziomie jesteś, pokaże Ci jak skutecznie pozyskiwać klientów w Internecie.

Maciej Jutrzenka

Maciej specjalizuje się specjalizuje się w pozyskiwaniu ruchu z mediów społecznościowych oraz optymalizację kosztów reklamowych. Nauczy Cię jak szybko zdobyć tysiące odwiedzin, które skonwertujesz np. w leady lub zamówienia.