Wiedza, narzędzia, wsparcie dla przedsiębiorców i marketerów czytaj więcej

[Krok Po Kroku] Jak Ustawić Chat Bota w Facebook Messenger?

[Krok Po Kroku] Jak Ustawić Chat Bota w Facebook Messenger?

Boty na messengerze z każdym dniem stają się coraz popularniejsze. Dają świetne statystyki, zaangażowanie i wyniki sprzedażowe.

Dla wielu marketerów i przedsiębiorców są jednak poza zasięgiem ponieważ proces  konfiguracji, ustawienia automatyzacji bota wydaje się być skomplikowany.

Jeśli więc myslałeś o swoim bocie na facebooku, czas raz na zawsze rozwiązać ten problem ponieważ z tego poradnika dowiesz się:

  1. Jak ustawić bota na facebooku (w messengerze)
  2. Jak skonfigurować ManyChat.com (oprogramowanie do obsługi botów)
  3. Jak uruchomić automatyzację bota
  4. Jak sprawdzać statystyki chat bota
  5. Jak wprowadzać sekwencje, wyjątki, szukanie po słowach kluczowych (czyli bardziej rozwinięte funkcjonalności)

Wszystko od A do Z, krok po kroku. Materiał pochodzi z płatnej części Akademii Expertów 2.0 (dział instrukcji krok po kroku), dzisiaj otrzymujesz go bezpłatnie. Zaczynamy!

Krok 1 – Dlaczego warto używać chat bota na Facebooku?

Krok 2 – Pierwsze ustawienie chat bota

Krok 3 – Wysyłamy wiadomości do odbiorców

Podobał Ci się materiał? udostępnij go w ramach szybkiego podziękowania swoim znajomym. Z pewnością będą Ci wdzięczni (tak jak i my) a jeśli chcesz uzyskać dostęp do ponad 800 instrukcji krok po kroku, zapraszamy do aktywacji konta (jak to zrobić dowiesz się z wideo po kliknięciu w w ten link)

Na samo zakończenie mam dla Ciebie dobrą wiadomość

Niebawem będę prowadził bezpłatne szkolenie przez Internet dla marketerów, sprzedawców, agencji reklamowych oraz osób, które działają na zlecenie.

Podczas tego spotkania przekażę Tobie jeszcze więcej szczegółów, a dokładnie planuję pokazać 5 dodatkowych studium przypadku kampanii klientów na wykorzystanie m.in. 4dniowej promocji w różnych branżach oraz dodatkowe 4 krytyczne wręcz zasady (których nie można złamać) przy wykonywaniu tego typu kampanii.

To jest w 100% bezpłatne, jeśli chcesz skorzystać z tej wiedzy i zwiększyć wyniki u swoich klientów (lub w swoich projektach), kliknij w ten link i wpisz się na listę uczestników.

Bez względu czy się pojawisz bardzo Ciebie proszę, wykorzystaj to, przetestuj. Nie chcę od Ciebie “lajków”, sharów czy abyś cokolwiek kupował. Po prostu użyj tych gotowych maili, a wynik.. jak nie chcesz się nim dzielić zachowaj go dla siebie.

Porozmawiaj z nami:
+48 221004624