Masz pytania? Zadzwoń:
+48 576 730 849
lub zapytaj na czacie

Potrzebujesz szybko więcej zamówień, zleceń, klientów (czyli gotówki) w firmie?

Wejdź na wyższy poziom i odbierz
dostęp do najbardziej zaawansowanych szkoleń
marketingowych i sprzedażowych Pawła, czyli do:

Programów Certyfikujących

Obejrzyj to krótkie wideo aby poznać więcej szczegółów

AKCJA KOŃCZY SIĘ W ŚRODĘ 16.12 o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dziękuję Ci!


Na wstępie dziękuję Ci za to, że zainteresowałeś się tym opisem, kliknąłeś i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która prawdopodobnie chciałaby zbudować lub znacznie poprawić wyniki prowadzonego biznesu w Internecie.

Zaczniemy od odpowiedzi na najważniejsze pytanie czyli:

Czym są Programy Certyfikujące?

i w czym tkwi sekret ich fenomenu?

Analizując skuteczność szkoleń u moich najlepszych klientów, czyli tych z najwyższymi wynikami powyżej 100.000 zł. zauważyłem coś co powtarzało się w wypowiedzi każdego z nich.

Każdy na pytanie „co faktycznie wpłynęło na ten wynik” odpowiedział, że wszedł do panelu po czym wdrożył jedną konkretną metodę, konkretną sekwencję działań krok po kroku w ustalonym czasie.

Zastanawiający był fakt, że każdy wdrożył co innego dlatego zacząłem szukać głębiej.

Postanowiłem przeprowadzić eksperyment:

Podczas konsultacji 1-na-1, zamiast udzielać odpowiedzi z 20 różnych tematów, zacząłem 100% skupienia kierować na wybrany element biznesu pytając klientów:

„Nad czym chcesz abyśmy dzisiaj popracowali? wskaż konkretnie jeden temat do pracowania od A do Z”. 
 

EFEKTY EKSPERYMENTU BYŁY SZOKUJĄCE!

Zamiast trwonić czas na rozmowy „o wszystkim i o niczym”, klient pod koniec konsultacji zostawał z konkretnym planem działania, szablonem prezentacji czy skryptu i po kilku dniach wracał np. z wynikiem przeprowadzonej konsultacji.

Niestety tutaj pojawił się problem.

Każdy z nas ma 24 godziny w ciągu doby. O ile jestem w stanie przeprowadzić 8-10 godzinnych konsultacji dziennie, o tyle nadal ilość chętnych przewyższa moje możliwości czasowe (pomimo względnie wysokiej ceny 2000 zł netto/h)

Pomyślałem więc, czemu by nie tworzyć konkretnych, tematycznych szkoleń, w których od A do Z, przedstawię wszystko co wiem na wybrany temat marketingowy. 

Po co tworzyć szkolenia „ogólne” o wszystkim i o niczym skoro chcesz np. nauczyć się tylko generować duże ilości ruchu na stron, automatyzować biznes lub prowadzić live’y i bić rekordy sprzedażowe w 90 min prezentacji.

Jak się okazało to był strzał w 10!

Tak właśnie powstały Programy Certyfikujące, które znasz czyli zaawansowane szkolenia tematyczne, składające się zwykle na 10 godzinny materiał w 50 wideo, który w 100% rozkłada wręcz „na atomy” w postaci gotowych sekwencji działań wybrany temat.

Dlaczego certyfikujące? ponieważ po odbyciu każdego z nich możesz otrzymać certyfikat. Certyfikat, który jest Standardem Danielewskiego czyli gwarantem najwyższej skuteczności w wybranym zakresie marketingu.

Sprawdźmy więc, które Programy pomogą Ci najbardziej i jakie dawały dotychczas efekt na konkretnych przykładach.

Kliknij poniżej aby włączyć, krótkie wideo:

PRZYKŁAD  NR 1: 

Michał, Przedsiębiorca, usługi,  WYNIK: 200.000 zł

Klient zainwestował w dostęp, na podstawie wytycznych jak tworzyć prezentacje sprzedażowe przeprowadził spotkanie. Oto co napisał do mnie prywatnie po wdrożeniu: (Kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

Sztuki prowadzenia skutecznych sprzedażowo prezentacji LIVE oraz Webinarów nauczysz się z programu: Live Selling Mastery

PRZYKŁAD  NR 2: 

Jarosław, Przedsiębiorca, WYNIK: 507.000 zł w 4 dni

Klient zainwestował w pełen dostęp oraz skorzystał z dodatkowej konsultacji. Przeprwoadził tzw. 4dniową promocję w wyniku, której jego firma wygenerowała ponad pół miliona zł.

Jeśli chcesz nauczyć się prowadzenia, krótkich kampanii wyprzedażowych, zapisz się na: Flash Sale Mastery

Z tego samego programu korzystał również Przedsiębiorca Mariusz Nowakowski. Posłuchaj jaki uzyskał efekt:

PRZYKŁAD  NR 3: 

Daniel Wilczek, marketer. WYNIK: 0.5 Miliona zł

Klient zainwestował w pełen dostęp do Akademii. Taki efekt wysłał po wdrożeniu (kliknij aby powiększyć)

Daniel korzystał z całej serii programów. Automation Mastery, Flash Sale Mastery oraz pozostałych.

PRZYKŁAD  NR 4: 

Patryk Sawicki, PlusBus. WYNIK: 1.2 Miliona zł w 6 msc

Patryk skorzystał z opcji Marketing Masters (pełny pakiet + konsultacje). Oznacza to krótko mówiąc, że po konsultacji ze mną za 5000 zł, program sam zarobił na siebie generując przy tym setki tysięcy zł na plusie I to tylko w pierwszym miesiącu, w firmie  Patryka wygenerował ponad 1.2 mln w 6 miesięcy.

Pomyśl więc ile warte są moje rozwiązania skoro wdrożone potrafią generować tak potężne wyniki

 

Czy u Ciebie również zostanie wygenerowany taki wynik? tego nie wiem, wiem jednak, że jeśli nie dasz sobie szansy choćby na przetestowanie skuteczności w ramach darmowych dni próbnych, z pewnością nic się nie zmieni.

Jeśli przez chwilę się zastanowisz, możesz dojść do prostego wniosku. Tak naprawdę wszystkie te rozwiązania są darmowe... od drugiego użycia.

Pierwsze wdrożenie zwykle pokrywa koszty inwestycji (ze sporym zapasem). A następnie każda kolejna kampania wg. konkretnych instrukcji zwiększa Twój zysk.

Warunek jest jeden. Musisz to sumiennie wdrożyć (lub zlecić wdrożenie np. pracownikowi)

Wiesz, że takie podejście nie jest do końca uczciwe względem mnie? Oto dlaczego…

Bo w uczciwym rozwiązaniu, powinniśmy podzielić się od wyniku  50/50, a tymczasem Ty w danym program zainwestowałeś np. tylko 1% a sam zatrzymałeś 99% z kwoty wyniku.

W przypadku Patryka, nawet jeśli ustaliłbym koszt szkolenia na poziomie 50.000 zł, nadal 1.150.000 zł zostałoby u niego. Domyślam się jednak, że to może być dzisiaj poza Twoimi możliwościami.

 

Dostęp do każdego z Programów odbierzesz w ramach panelu Akademii Expertów 2.0

Oto kilka dodatkowych innych przykładów zastosowania: (kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

Ponizej efekt wdrożenia wiedzy z Live Selling Mastery i Experta 5.0

A tutaj poniżej efekt wdrożenia Expert 5.0 + Automation Mastery i efekt stworzenia serwisu abonamentowego wg. Membership Mastery (spójrz w tabelę F czyli dochód dzienny)

PODSUMUJMY:

Jak bardzo chciałbyś doświadczyć takich lub wyższych wyników?

Jak bardzo w nadchodzącym czasie chciałbyś wykorzystać najskuteczniejsze strategie z całego mojego arsenału, które tylko w ostatnich 10 latach pomogły wygenerować ponad 120.000.000 zł moim klientom?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: TAK Pawle, zaciekawiłeś mnie. Czytaj dalej ponieważ w tym miejscu mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość.

 

Oto co dla Ciebie przygotowałem:

Udostępniam poniżej całą serię 11 Programów Certyfikujących Mastery. Możesz skorzystać z nich wykupując dostęp pojedynczo lub w pakiecie All Inclusive (czyli wieczny dostęp do całości).

Standardowo cena za dostęp do jednego programu certyfikującego mieściła się w kwocie od 5000 zł do 12.000 zł (np. za program Stage Presenter mastery)

Możesz zapytać „czemu tak drogo? szkolenia na rynku są przecież po 500 zł”

Odpowiedź jest bardzo prosta. Spójrz na wyniki klientów, którzy wdrożyli wiedzę dostępną m.in. w programach certyfikujących. Daniel 500.000 zł, Michał 100.000 zł, Maciej 180.000 zł

5.000 zł to zaledwie 3% osiągniętych 180.000 zł Zgodzisz się z pewnością, że to uczciwa wymiana mimo, że tak naprawdę na czas gdy trwa niniejsza akcja, masz możliwość zapisu za FRAGMENT 1%.

WAŻNE! Czas ma znaczenie, możesz zapisać się jeszcze przez …

AKCJA KOŃCZY SIĘ W ŚRODĘ 16.12 o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czas abyś podjął najlepszą dla siebie decyzję:

Jeśli chciałbyś naprawdę poprawić swoje wyniki. Jeśli chcesz wreszcie realnie osiągać rekordy sprzedażowe i wypromować swoją firmę, swój projekt.

Jeśli chcesz dodać „tlenu” swojemu biznesowi tak aby złapał pełny oddech i wszedł na dużo wyższe obroty, jeśli Twoje obecne wyniki bardziej denerwują Cię niż motywują, zapoznaj się teraz z każdym z programów i podejmij najlepszą dla siebie decyzję zapisując się do tych programów, które podobają Ci się najbardziej.

Weź wszystko w ramach najwyższego pakietu All Inclusive lub wykup pojedyncze programy
z poniższej listy:

 

DOSTĘP WIECZNY ALL INCLUSIVE:

To dostęp do wszystkich 11 programów w promocyjnej płatności jednorazowej -95% na gwarantowany czas 5 lat minimum. Dodatkowo otrzymujesz dostęp wieczny do Akademii Expertów 2.0 (Instrukcje) Dostępne tylko 5 miejsc 3999 zł jednorazowo zamiast 50.000 zł. Dostępna płatność na raty:  80 zł/msc

lub zapisz się na wybrane programy pojedyńczo

Program: LIVE SELLING Mastery
62,000 zł w 90 minut. 120,000 zł w 60 minut. 380,000 zł w 120 minut. To tylko niektóre wyniki, które łączy jedna wspólna cecha: wszystkie były wygenerowane przy pomocy webinarów i LIVEów sprzedażowych. Podczas tego szkolenia nauczysz się jak przygotować się technicznie do transmisji internetowej. Który sprzęt jest niezbędny do tworzenia profesjonalnych webinarów. Następnie poznasz w 10 krokach i stworzysz na bazie sprawdzonej formuły Pawła scenariusz sprzedażowy. Ważne ten program zawiera w bonusie analizę wystąpienia Pawła podczas Anthony Robbins w Poznaniu zakończonej kwotą blisko 600.000 zł w 90 minut. Premiera 100% całości programu 1.01.2021
Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 999 zł zamiast 12.000 zł poza promocją

Program: EXPERT 5.0 Mastery
Rozpoczynasz go od flagowego szkolenia, które pomoże zbudować Ci najbardziej optymalną strategię. Ponieważ nie ma jednej uniwersalnej metody do każdego rodzaju biznesu (inaczej sprzedajesz szkolenia a jeszcze inaczej promujesz usługi). Zostaniesz więc poprowadzony za rękę krok po kroku po aktualnych rozwiązaniach tak aby do konkretnie Twojego rodzaju biznesu dobrać najlepsze metody. Szkolenie już jest w panelu.

Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 999 zł zamiast 3.000 zł poza promocją

Program: Traffic & Community Mastery
Nauczysz się generować tysiące odwiedzin na swoje strony i budować zaangażowane społeczności fanów i klientów. Nauczysz się budować potężne listy mailingowe (w większości bezpłatnie), stworzysz, zaplanujesz i wykonasz strategie pozyskujące tysiące subskrybentów każdej doby. Poznasz metody budowy społeczności na facebookowym fanpage’u oraz dowiesz się jak pozyskać tysiące stałych widzów Twojego kanału na Youtube. Dodatkowo nauczysz się zarządzać stworzoną społecznością. Premiera 100% całości programu 1.01.2021

Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 999 zł zamiast 5.000 zł poza promocją 

Program: B2B Mastery
Poznasz cały lejek sprzedaży przez Internet do firm z wykorzystaniem telefonu. Program na przykładzie pozyskania kontraktów sięgających 500.000 zł (usługi) oraz serii mniejszych zleceń. 100% skryptów wideo, analizy rozmów telefonicznych i gotowych elementów do wykorzystania.

Dowiesz się jak docierać do najwyższych osób w strukturze firmy oraz jak budować wizerunek w oczach kontrahentów tak aby sami zabiegali o spotkanie z Tobą.

Premiera 100% całości programu 14.02.2021
Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 1999 zł zamiast 5.000 zł poza promocją

Program: Flash Sale Mastery
Jak być może zauważyłeś w Święta, Black Friday i inne okazje wyprzedażowe ludzi ogarnia szał zakupów w czasie których nawet 6x więcej wydają na zakupy. Ten program nauczy Ciebie krok po kroku jak przeprowadzić kampanie wyprzedażową (na bazie kampanii, która zakończyła się wynikiem blisko 2 mln zł).

Gotowe szablony, generator DIVI oraz 100% treści do wykorzystania kopiuj & wklej. Szkolenie już jest w panelu.

Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 999 zł zamiast 12.000 zł poza promocją

Program: Video Marketing Mastery
Poznasz tajniki budowania skryptów, scenariuszy oraz produkcji wideo, które wygenerowały ponad 20 mln zł w wynikach sprzedażowych. Poznasz zarówno techniczne jak i merytoryczne tajniki skutecznego wideo marketingu na przykładzie przeprowadzonych kampanii Pawła.

Zobaczysz, który sprzęt warto nabyć aby nie przepłacając uzyskać hollywoodzką jakość. Następnie w zależności od rodzaju tworzonego kontentu wideo (krótka reklama, wywiad, poradnik, product launch, edutorial, reportaż czy nagranie pulpitu) otrzymasz dokładne wskazówki aby krok po kroku napisać scenariusz, który sprzedaje pod radarem. 

Celem tego szkolenia jest nie tylko nauczenie Ciebie tworzenia „zwkłych” materiałów wideo lecz takich produkcji, które z jednej strony będą w pełni profesjonalnymi, zapierającymi dech w piersiach małymi dziełami sztuki a z drugiej będą rozgrzewały emocje odbiorców i pobudzały chęć zakupu do granic możliwości.. Premiera 100% całości programu 1.01.2021

Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 999 zł zamiast 5.000 zł poza promocją

Program: Membership Mastery (Abonamenty)
Dowiesz się jak zaprojektować i stworzyć serwis abonamentowy, który przez wiele miesięcy a nawet lat będzie generował sześciocyfrowy, stały dochód miesięczny. Szkolenie nauczy Cię stworzenia serwisu abonamentowego. Nastepnie jego promocji i utrzymania uczestników w programach, które oferujesz. 

Paweł rozkłada na czynniki pierwsze Akademię Expertów 2.0 i pokazuje jak w wyniku 60 dni pracy wygenerował ponad 1.000.000 zł z abonamentów tak abyś mógł osiągnąć podobny (lub lepszy) wynik. Premiera 100% całości programu 14.02.2021

Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 999 zł zamiast 7.000 zł poza promocją 

Program: Sales Automation Mastery
Poznasz tajniki tworzenia zautomatyzowanych, zaawansowanych lejków sprzedażowych, które całą dobę przeprowadzają pasywne kampanie internetowe (tzw. evergreen).

Gotowe szablony email, prezentacje techniczne, mnóstwo wiedzy praktycznej, która pokazuje jak na poziomie strategicznym i praktycznym wdrożyć automatyzację sprzedaży w Twojej firmie tak abyś mógł uruchomić prawdziwą, automatyczną maszynkę do zarabiania pieniędzy (na 100% autopilocie)

Szkolenie już jest w panelu.
Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 999 zł zamiast 5.000 zł poza promocją

Program: Youtube Mastery
Poznasz tajniki produkcji wideo na Youtubie, strategie wzrostu, szczegóły i konkretne procedury wykorzystywane do budowy kanałów śledzonych przez milionowe ilości subskrybentów.

Dowiesz się jak budować społeczność, a następnie ją monetyzować na przykładach konkretnych modeli sprzedażowych.

Dowiesz się jak zbudować prawdziwy fanbase, który będzie śledził Twoje działania i wyczekiwał każdego opublikowanego materiału.

Premiera 100% całości programu 14.02.2021
Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 999 zł zamiast 5.000 zł poza promocją

Program: INTENSIVE 1.0 & 2.0
Dowiesz się jak zaprojektować strategię, wdrozyć, wypromowac i wyskalować biznes internetowy . 100% esencji spakowane w krótki i bardzo intensywny zestaw dwóch programów, które na konkretnych przykładach pokazują jak budować społeczność wykorzystując content marketing.

Szkolenia już są w panelu.
Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 999 zł zamiast 6.000 zł poza promocją

Program: Akademia Expertów 2.0 (konto wieczne)
Znajdziesz tutaj aż 101 gotowych, uproszczonych instrukcji, pokazujących co zrobić krok po kroku aby osiągnąć konkretne rezultaty marketingowe. Dodatkowo dostęp do ponad 40 godzin tzw. „gorących tematów” czyli webinarów na temat wybranych zagadnień tematycznych. 100% konkretów, świetnych narzędzi oraz posegregowanej wiedzy z której Paweł korzysta na codzień. Akademia w sumie to 250 godzin w 800 filmach wideo. W ramach tej opcji Lifetime otrzymasz dostęp na gwarantowane 5 lat minimum.
Dostępne tylko 5 miejsc w cenie 999 zł zamiast 12.000 zł poza promocją

AKCJA KOŃCZY SIĘ W ŚRODĘ 16.12 o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeszcze czytasz? 

Skoro przeczytałeś do tego miejsca oznacza to krótko mówiąc, że jesteś bardzo zainteresowany i chciałbyś zostać Uczestnikiem moich szkoleń i programów mentoringowych.

Myślę, że te przykłady wdrożeń mojej wiedzy, będą dla Ciebie BARDZO inspirujące i pomogą postawić teraz kropkę nad i.

 

Potrzebujesz więcej dowodów skuteczności? Posłuchaj poniższego krótkiego wideo lub obejrzyj wszystkie na stronie Akademii Expertów (dział Opinie)

 

Takich przykładowych wdrożeń w wersji „tekstowej” mam kilkaset natomiast nagranych w formie wideo wspomniane 70. Większość zobaczysz na dole strony. W tym również dotyczące większych przedsięwzięć.

Powyższe przykłady wyselekcjonowałem celowo aby zbyt wysokie kwoty Ciebie nie odstraszyły. Jeśli natomiast potrzebujesz potwierdzenia z wielomilionowym wynikiem, z łatwością obliczysz ile obrotu wygenerowała kampania na T.Robbinsa, którą prowadziłem mnożąc 7500 Uczestników na The Way Ahead razy średnią cenę biletu 1500 zł (zgadza się, to wynik blisko 12 mln zł w 7 miesięcy co jest moim osobistym rekordem)

Poniżej zdjęcie z mojego występu (w ramach umowy miałem możliwość wystąpienia)

Jak widzisz te metody sprwadzają się świetnie w szczególności w sprzedaży wszelkiego rodzaju usług, edukacji, wiedzy, produktów fizycznych, rozwiązań premium. 

Generalnie wszystko co można kupić przez Internet, zgodzisz się z pewnością, że można sprzedawać szybciej i na większą skalę.

Zarówno u tych „mniejszych” przedsiębiorców …

… jak i u tych bijących wielomilionowe rekordy.

Jak bardzo chciałbyś doświadczyć takich lub wyższych wyników jak moi klienci?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi, „Bardzo, jestem zainteresowany, chcę tego!”, zapoznaj się z wybranymi propozycjami, póki jeszcze są dostępne.

Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję zapisując się do wybranego programu

Jeśli chciałbyś naprawdę poprawić swoje wyniki. Jeśli chcesz wreszcie realnie osiągać rekordy sprzedażowe i wypromować swoją firmę, swój projekt.

Jeśli chcesz dodać „tlenu” swojemu biznesowi tak aby złapał pełny oddech i wszedł na dużo wyższe obroty, zapoznaj się teraz z każdym z programów i podejmij najlepszą dla siebie decyzję zapisując się w tych, które podobają Ci się najbardziej.

Warto to zrobić teraz tym bardziej, że otrzymasz dodatkowe, wspomniane prezenty specjalne.

 

Dlatego kliknij teraz w przycisk powyżej i aktywuj swój dostęp do wybranej pozycji.

 

AKCJA KOŃCZY SIĘ W ŚRODĘ 16.12 o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeśli potrzebujesz obejrzeć więce potwierdzeń skuteczności, zapraszam Ciebie do spojrzenia do albumu Hall of Fame na Facebooku gdzie znajdziesz kilkadziesiąt case study klientów takich jak powyższe.

Możesz również przejrzeć kolejne przykłady klikając w powyższe cyfry 2-3… itd lub obejrzeć materiały wideo bezpośrednio na stronie Akademii Expertów w zakładce Przykłady Zastosowania: https://akademiaexpertow.pl/opinie/

To jest moment Twojej decyzji 

Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą. 

Droga 1) Odpuścisz sobie teraz lub co gorsza odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że bedziesz tkwił w tym samym lub gorszym miejscu.

Droga 2) Skorzystasz z tej propozycji. Zapoznasz się z materiałami a następnie wdrożysz metody, które tylko w ostatnich kilku latach wygenerowały 120.000.000 zł klientom Pawła. Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij w poniższy link aby skorzystać z propozycji: 

Dlaczego warto uczyć się od Pawła?

Najlepiej wyrażą to konkretne liczby:

 1. Ponad 120 mln+ wygenerowane w wynikach klientów korzystających ze szkoleń lub usług kampanii w ostatnich 10 latach.
 2. Występ przed 7000+ na Anthony Robbins: The Way Ahead, 4300 na NAC z Robertem Kiyosaki, 800 na scenie obok Gary Vaynerchuk'a oraz Nick'a Vujicica (Zurich), Les Brownem i wieloma innymi.
 3. Prowadził i współprowadził jedne z największych kampanii marketingowych online w Polsce
 4. Ponad 80.000 Czytelników na liście emailowej, Fanpage'u, instagramie
 5. Zbudował fanpage na blisko 20.000 fanów w branży biznesowej
 6. Założyciel dwóch portali (interkursy 30.000 uzytkownikow) i Benefiter (statystycznie co 10ty Polak zostawił w nim email. Cała baza 3 mln adresów)
 7. Rekord: 12 mln osiągnięte tylko w jednej kampanii internetowej dla klienta
 8. Rekord 700.000 zł osiągnięte dla klienta w wyniku 2 godzinnej prezentacji na żywo (live)
 9. Ponad 200 przeprowadzonych kampanii internetowych
 10. Ponad 1400 godzin nagranych i przeprowadzonych szkoleń
 11. Ponad 10000 komentarzy odebranych pod materiałami
 12. Wywiady w TV i portalach branżowych

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w pytanie aby rozwinąć odpowiedź:

Od którego rozwiązania zacząć? co jest dla mnie?

Jeśli jesteś osobą początkującą wybierz rozwiązanie z kategorii Wiedza. Np. abonament w Akademii Expertów. Jeśli już działasz na rynku - polecamy rozwiązania wiedzowe, warsztaty oraz narzędzia np, Rekordowe Święta w 4 dni lub 10x Większy Biznes w 45 dni. Jeśli nie masz czasu na szkolenie lub nie chcesz ich wdrażać, skorzystać z opcji Wsparcie Premium.

Jaka jest różnica między szkoleniami?

Szkolenia różnią się formą, tematyką oraz zaangażowaniem na poziomie mentoringu Pawła.

Jeśli masz mały budżet i jesteś początkujący - wybierz pozycje "48 godzin do".

 

Jeśli potrzebujesz większej ilości szczegółów - wybierz programy certyfikujące.

W przypadku chęci podjęcia współpracy z Pawłem lub skorzystania z pomocy bezpośredniej przez jego zespół - wybierz pozycje z zakładki Wsparcie - Usługi

 

Mam(y) już rozwinięty biznes. Co jest dla nas?

Polecam trzy rozwiązania. Wsparcie & Usługi (wszystkie pozycje), Getclienta oraz szkolenie Metamorfoza Biznesu.

Jaką mam gwarancję, że u nas zadziała?

Niestety nie ma gwarancji, że osiągniesz choćby minimalny zysk, co więcej jak w każdym biznesie istnieje ryzyko utraty części lub całości kapitału zainwestowanego np. w reklamę.

Mówię Ci to już teraz szczerze ponieważ jeśli nie prowadzę osobiście kampanii lub nie obsługuję Twojego marketingu bezpośrednio - nie jestem w stanie skontrolować czy to co robisz, robisz dobrze a tym samym nie mogę dać gwarancji.

Zastosowałem jednak gwarancję satysfakcji przy większości programach i rozwiązań. Jeśli po zastosowaniu technik bez mojego wsparcia bezpośredniego, nie będziesz zadowolony z wyniku - możesz wystąpić o zwrot w wyznaczonym czasie. Sprawdź warunki gwarancji pod każdą z pozycji gdyż są indywidualne dla każdego rozwiązania.

Jeśli natomiast potrzebujesz pisemnego potwierdzenia gwarancji. A najlepiej gwarancji wyniku projektu, który będę obsługiwał osobiście - napisz do mnie a wypracujemy konkretne rozwiązanie pod adresem [email protected]

Które produkty są nowe?

Prawie wszystkie pozycje to nowości. Co więcej większość jest realizowana w formie szkoleń na żywo na Zoomie (lub podobnej platformie).

W trakcie tych spotkań możesz więc zdobyć nową wiedzę ponieważ Paweł przekazuje aktualne i nowe doświadczenia w trakcie.

 

Jestem wieloletnim klientem, czym różnią się te rozwiązania od tych które już mam?

Ilość aktualizacji, pojawiające się nowe narzędzia, rozwiązania i dezaktualizacja dotychczas działających metod i strategii powoduje, że praktycznie każda pozycja z powyższej listy będzie stanowiła aktualizację i wyznaczenie nowych trendów dla Twojego biznesu.

Dodatkowo każdy materiał, szkolenie, narzędzie nawet jeśli dotyczy tematu do którego kupiłeś(aś) kiedyś szkolenie, zostało stworzone "na nowo" czyli z obowiązującymi aktualnie rozwiązaniami. Szansa więc, że kupisz jeszcze raz to samo jest minimalna.

 

Jestem stałym klientem. Dostanę bonusy lub rabat?

Obecne ceny są już po bardzo dużym rabacie. Dla stałych klientów (minimum 2 lata od pierwszego zakupu i zamówienie powyżej 50%) zapraszamy do kontaktu i negocjacji warunków pod adresem [email protected]

Mam nietypową propozycję, jak się z Tobą skontaktować?

Opisz swoją propozycję na [email protected]

Kiedy będą udostępniane poszczególne rozwiązania?

Część rozwiązań jest już dostępnych, część natomiast to tzw. przedsprzedaż. Zapoznaj się z opisem tekstowym lub wideo każdego rozwiązania aby poznać szczegóły.

Jakie są dostępne formy płatności?

PayU (większość najpopularniejszych polskich banków) oraz Paypal. Dla płatności powyżej 2000 zł również bezpośredni numer konta. PayU oraz Paypal obsługują zamówienia w trybie automatycznym, stąd wybór tych platform.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, wystarczy, że podczas zamówienia wprowadzisz dane do faktury lub przy pierwszym logowaniu do Panelu Akademii Expertów (zakładka Faktury).

Jak wygląda przebieg realizacji?

Wybierz z listy dostępnych pozycji tę, która podoba Ci się najbardziej (może zapisać się do kilku). Następnie otrzymasz w ciągu 24h od zakończeniu akcji zapisowej, na skrzynkę email instrukcję jak dostać się do nagrań wideo lub spotkań na żywo z Pawłem. 

Jeszcze się zastanawiasz?

Posłuchaj inspirującej historii Karola, która została nagrana podczas jednego ze zjadów uczestników Akademii Expertów

Masz pytania? Napisz do nas:

Dział pomocy email pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-21:00. W trakcie akcji robimy również wyjątki pracując po godzinach

Email: [email protected]

PDNet Media Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 37 lok 2.43
02-672 Warszawa
NIP: 5213785140

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Akademia Expertów 2.0 PDNet MEDIA sp. z o.o.
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu, polityki prywatnościRODOinformacji cookies